SOUTĚŽ

Zapojte se do soutěží o zajímavé ceny

Cesta želvy

Produkty MycoMedica a YaoMedica

Zapojte se do naší soutěže a připravte se na jaro s bylinnou směsí Probuzení energie od YaoMedica a vitální houbou Cordyceps od MycoMedica. Díky kombinaci bylinné tinktury a vitální houby skoncujete s únavou a získáte zpět ztracenou energii.

Proč bylinné tinktury YaoMedica?

Tinktura Probuzení energie vychází z receptu tradiční čínské medicíny Bu Zhong Yi Qi Tang. Základem této tinktury jsou čínské bylinky neboli yao. 

Bylinná směs je vhodná pro všechny, kteří:

  • cítí únavu a vyčerpání nebo mají nízký tlak
  • trpí nedostatkem fyzické a mentální síly a vitality
  • mají pocit těžkého těla či končetin
  • se potýkají s chronickým únavovým syndromem

Pří výrobě bylinných tinktur vychází společnost YaoMedica ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, které tu existují už více jak 4 000 let a používá jen ty nejkvalitnější suroviny.

 

Proč vitální houby MycoMedica?

Vitální houba Cordyceps (housenice čínská, Cordyceps sinensis) je považována za nejsilnější dobíječ ztracené energie. Zároveň je bohatým zdrojem beta glukanů, minerálů, stopových prvků i vitaminů. Je též výborný adaptogen, který nám pomáhá přizpůsobit se neustále se měnícímu prostředí a udržovat náš organismus v harmonii.

Společnost MycoMedica klade důraz na kvalitu, bezpečnost a účinnost a při výrobě používá houbové suroviny nejvyšší možné kvality, které procházejí nepřetržitou kontrolou.

Co pro to musíte udělat?

Pokračování článku je pouze pro registrované

Chcete-li pokračovat ve čtení a jste již zaregistrování přihlašte se