Vydejte se Cestou želvy

Vydejte se s námi Cestou želvy. Nový Inspirativní portál pro každého, kdo hledá ve svém životě rovnováhu, moudrost a harmonii. Kdo si váží svého zdraví a vnímá, jak silně je propojeno tělo, mysl a prostředí, ve kterém žijeme. Cesta želvy je pro všechny, kteří věří, že spojení východní filozofie a moderních poznatků západní vědy dokáže náš život správně vybalancovat.

Život a zdraví je třeba si pěstovat. Věnovat pozornost a péči tělu i mysli ve všech směrech. Stát se členem

Kam vás povede Cesta želvy


Želvy jsou na naší Zemi nejspíš už 220 milionů let. Jsou tak houževnaté, že dokázaly přežít dinosaury. Želva se může dožít i 180 let. Svým životem kráčí klidně, nespěchá a příliš neřeší, co se kolem ní děje. Živí se převážně rostlinnou stravou, jí pravidelně a nepřejídá se. Díky pevnému krunýři odolává vnějšímu nebezpečí. Její dlouhověkost svědčí o tom, že jde tou správnou cestou.

bro

Želva je už od dob staré Číny tradičním symbolem dlouhověkosti, trpělivosti, vytrvalosti a životní moudrosti. Cesta želvy pro nás tak může být vzorem i inspirací, jak přežít v dnešním hektickém světě. My lidé se totiž chováme úplně jinak než želvy. Žijeme ve stresu, neustále někam spěcháme, v jídle hřešíme, řešíme různé hlouposti a často prožíváme zbytečné obavy.

o-projektu-zelvy-2
Náš způsob života by měl být jako želví nohy. Čtyři pevné a stabilní pilíře, na kterých stojí naše zdraví. Vyrovnané emoce, zdravé stravování, kvalitní spánek a vyvážený poměr pohybu a odpočinku. To jsou základní předpoklady pro dlouhý a spokojený život ve zdraví.
Želva Želva symbol
Vyrovnané emoce
Zdravé stravování
Kvalitní spánek
Vyvážený poměr pohybu a odpočinku

Cesta želvy vychází ze starého východního učení Yang Sheng Fa. Moderní západní svět ho volně překládá jako Umění pěstování života. My vám toto tisíce let praktikované učení chceme představit a poodhalit, jaké cesty vedou k tomu, abychom se mohli ve zdraví a se svěží myslí dožít vysokého věku.

meditation

Cesta želvy slučuje východní filozofii se západním myšlením. Stane se vaším společníkem, průvodcem i rádcem. Můžete se těšit na spoustu zajímavých článků, videí a webinářů o zdravém životním stylu. Získáte od nás informace založené na tisíciletími ověřených zkušenostech i moderních vědeckých poznatcích. Když vás naše myšlenka nadchne, přidejte se do Klubu Cesty želvy. V něm vás čeká spousta dalších výhod a žádná novinka vám neuteče.

women-pc

Na čem stojí cesta moudré želvy

gym

Vyzývá k aktivnímu životu

Stejně tak, jako má želva čtyři nohy, i spokojenost a pevné zdraví každého z nás stojí na čtyřech základních pilířích. Těmi jsou psychika, stravování, spánek a pohyb. Chceme-li prožít dlouhý a spokojený život, je třeba naučit se v nich nastolit harmonii. Cesta želvy vám v tom může pomoci.

rose

Čerpá z tradic a zkušenosti

Cesta želvy vychází z moudrosti Umění pěstování života Yang Sheng Fa. Není to žádná novinka, ani módní výstřelek. Moudrost Cesty želvy je stará tisíce let. Vychází z východních tradic, které lidé respektovali a žili v souladu s nimi. Naším cílem je zpřístupnit vám tento jedinečný svět.

laboratory

Zohledňuje evropské myšlení

Lidé ve východní Asii, zejména pak ve staré Číně, věděli, jak žít. Znali, jak předcházet nemocem, jak se léčit, udržet si klidnou mysl a cítit se skutečně šťastní. Cesta želvy propojuje východní moudrost s moderním způsobem myšlení. Obsah Cesty želvy netvoří mudrci dávnověku, ale současní lidé z Prahy, Berouna či Londýna. 

Cestu želvy píše ...

Staňte se členem klubu

Získejte přístup ke všem článkům, slevu na placené webináře a mnoho dalšího s naším předplatným.

ic48-Sale
Nakoupíte levněji produkty a služby našich partnerských firem
ic48-Yoga
Dostanete přístup k on–line cvičením a meditacím
ic48-Webinar
Získáte webináře zdarma nebo se slevou