Milan Schirlo

Milan Schirlo

Terapeut TCM


Terapeut tradiční čínské medicíny, lektor a publicista. Expert v oblasti vitálních hub a čínské bylinné terapie. Zakladatel společností MycoMedica, YaoMedica a CareMedica.

Téměř 20 let zkušeností na poli tradiční čínské medicíny mi dává rozhled, který chci předávat dál. Pacientům, dalším terapeutům a běžným lidem, kteří propadli kouzlu čínské medicíny a jejím specifickým zákonitostem. Tyto zkušenosti předávám dál na pravidelných víkendových setkáních a seminářích, píši odborné články a natáčím edukativní videa.

Svoji práci mám rád. Mám rád svoji ordinaci a čas, který věnuji pacientům. Oceňuji jejich důvěru, kterou mi dávají a kterou nechci zklamat. Čas, pozornost a empatie – to je to, co svým pacientům nabízím a jak přistupuji k jejich zdraví.

Znalost zákonitostí tradiční čínské medicíny, které zde fungují po tisíce let, znalost účinků bylin, bylinných směsí, vitálních hub, akupunktury a dietetiky, to vše mě opravňuje pomáhat a hledat řešení na lidské neduhy. Zastávám názor, že člověk a okolní prostředí tvoří jeden celek. Vše se navzájem ovlivňuje, fungují zákonitosti Yin a Yang, a proto při hledání příčin nemocí vždy beru do úvahy všechny souvislosti.

Síla přírody, zkušenosti věků a pokorné hledání moudrosti, to vše spolu s upřímnou snahou být zdravý a vyléčit se, to je tisíciletá medicína, které jsem zasvětil podstatnou část svého života, a které se chci věnovat. To je cesta, které věřím. Věřím, protože mi dala zkušenost, že funguje a přináší zpět ztracené zdraví a životní štěstí.

Kontakty:

Milan Schirlo

webové stránky: www.MilanSchirlo.cz

Z mé dílny

Zobrazit více

Vztahy mezi jednotlivými prvky

Zobrazit Článek

Vztahy mezi jednotlivými prvky
2 min

Jak utišit mysl pomocí vitálních hub?

Zobrazit Článek

Jak utišit mysl pomocí vitálních hub?
7 min

Staňte se členem klubu

Získejte přístup ke všem článkům, slevu na placené webináře a produkty TCM a mnoho dalšího s naším předplatným.

ic48-Sale
Nakoupíte levněji produkty a služby našich partnerských firem
ic48-Yoga
Dostanete přístup k on–line cvičením a meditacím
ic48-Webinar
Získáte webináře zdarma nebo se slevou